بهترین فاکتور ها برای انتخاب زمانبندی یک کلاس خصوصی زبان انگلیسی

 همانطور که قبلا ذکر شد یکی از مزایای یادگیری زبان در کلاس خصوصی آزادی عمل زبان آموز در انتخاب ساعات کلاس خصوصی می باشد. در این مقاله سعی بر آن است تا به فاکتورهایی که می تواند زبان آموزی را بهینه سازد اشاره کنیم. از آنجایی که این مطلب برای تمامی سطوح مخاطبان است, وارد جزئیات فنی و علمی نمی شوم اما علاقه مندان برای اطلاع بیشتر می توانند ایمیل بزنند.

بهترین زمان برای یادگیری صبح زود است؛ این یک واقعیت علمی است که در مورد بیشتر انسانها صادق است. ساعت 5 الی 7 صبح زمانی است که مغز ما بهترین کارایی برای یادگیری دارد. اما متاسفانه برگزاری یک کلاس خصوصی زبان در این ساعت ناممکن است. اما در صورتی که سحر خیز هستید پیشنهاد بنده این است که از این زمان برای خواندن لغت های انگلیسی استفاده کنید. اکیدا توصیه می کنم که در این ساعت گرامر نخوانید. در ساعات 8 الی 10 صبح مغز هنوز هم کارایی خوبی دارد. اگردر این ساعت وقت خالی دارید پس برای برنامه ریزی برای گرفتن یک کلاس خصوصی در این ساعت درنگ  نکنید.


[accordion]
[acc_item title="ادامه مطلب"]

 

بیشتر کلاسهای خصوصی زبان در ساعات 16- 18 و 20-21 تشکیل می شوند. بنده این تایم ها را ساعات چالش مغزی نامگذاری کرده ام. با کمی تامل در می یابیم که اکثر برنامه های پر چالش زندگی در این ساعات رخ می دهند و تمرکز معمولا در سطح پایینی است. البته این زمان بهترین موقع برای مطالعه گرامر است.

 

ساعت 1 تا 3 بدترین زمان برای برپایی یک کلاس خصوصی زبان است. در این موقع از روز ساعت بیوژیکی بدن تقریبا مشابه با زمانی است که شب هنگام احساس خواب آلودگی می کنید. بدن سست شده, فعالیت های مغزی کند تر شده و سطح یادگیری در پایین ترین حالت قرار دارد.

 

مغز انسان یکی از نقاطی است که در آن خبری از عضله و خستگی نیست! مغز یک کارگاه الکتروشیمیایی است که گاهی مواد اولیه در آن تمام میشود و یا آنقدر کم می شود که نمی تواند واکنش ها را به خوبی شکل دهد. در این زمان است که احساس می کنیم مغزمان خسته شده است. به تجربه ثابت شده که بهترین بازدهی در یک کلاس خصوصی زبان زمانی است که تایم کلاس حداکثر 45 تا 60 دقیقه برای کلاس 1 نفره و حدکثر 80 دقیقه برای کلاسهای دونفره در بزرگسالان و برای کودکان 2 تایم 25 دقیقه به انضمام بریک 10 دقیقه می باشد.

[quote width="auto" align="none" border="#666" color="#666" title="SinaScience.com"]

تدریس خصوصی زبان نه تنها نیارمند دانش زبان انگلیسی بلکه مستلزم داشتن دانش کافی در مورد تکنیک های تدریس خصوصی و انفرادی است.

[/quote]

[/acc_item]
[acc_item title=""]

..............................................تدریس خصوصی زبان انگلیسی.استاد خصوصی زبان انگلیسی.استاد IELTS.معلم زبان.***تدریس خصوصی زبان انگلیسی.استاد خصوصی زبان انگلیسی.استاد IELTS.معلم زبان...............................................

تیتر مطلب

بهترین فاکتور ها برای انتخاب زمانبندی یک کلاس خصوصی زبان انگلیسی

کلید واژه های فارسی

تدریس خصوصی, زبان انگلیسی, استاد زبان, کلاس خصوصی

English Keyword

English, Listening, Speaking, Writing, Reading

[/acc_item]
[/accordion]

 

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
نظر شما به سامانه مدیریت ارسال شده است.
  • هیچ نظری یافت نشد