تدریس خصوصی زبان انگلیسی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

بصورت تضمینی با استفاده از تکنیک های مهندسی ذهن (NLP)

تدریس خصوصی زبان انگلیسی . استاد آیلتس . کلاس خصوصی زبان انگلیسی . تدریس خصوصی زبان انگلیسی

 بشر دارای گنجینه عظیمی از توانایی های بالقوه است. با گذشت زمان و مطالعه دانشمندان بر روی سیستم کارکرد مغز انسان, دریچه های نوینی برای شکوفا کردن استعدادهای انسانی باز شده است. هر روزه شاهد محصولات متنوعی هستیم که با بهره گیری از این روشها, در زمینه آموزش و پرورش وارد بازار می شوند; اگر چه همچنان راه درازی برای دستیابی به ایده آل ها باقیست. تدریس خصوصی زبان انگلیسی . استاد آیلتس . کلاس خصوصی زبان انگلیسی . تدریس خصوصی زبان انگلیسی

 

یادگیری زبان دوم, همواره دغدغه برای دانش جویان, مدیران, پزشکان و سایر متخصصانی است که همواره در تنگناهای زمانی به سر می برند و ریسک تجربه های ناموفق برای آنان کابوس جبران ناپذیری به شمار می رود. لذاست که برنامه ریزی صحیح عنصر لاینفک زندگی مدرن به شمار می رود.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

تقریبا تمام انسانهای روی زمین تجربه ای موفق از یادگیری زبان مادری خود را دارند. با این حال تجربه مجدد این امر برای یادگیری زبان دوم به راحتی میسر نیست. چرا که ابعاد وسیعی از توانایی های اولیه زبان آموزی بشر در اثر گذشت زمان تحت الشعاع نیروهای دیگر قرار می گیرد و یادگیری زبان دوم در سنین بزرگسالی را با چالشهای فراوان روبرو می سازد.

برای توفق بر مشکلات یاد شده, تکنیک های مهندسی ذهن, یکی از کارامد ترین و پربازده ترین شیوه ها برای یادگیری زبان انگلیسی است. در این دوره ها می توانید بدون اتلاف انرژی و زمان, زبان انگلیسی را به شیوه ای موثر یاد بگیرید. در همین راستا, طی یک برنامه ریزی جامع دوره دوم آموزش خصوصی زبان انگلیسی با استفاده از تکنیک های مهندسی ذهن برگزار می شود. تدریس خصوصی زبان انگلیسی . استاد آیلتس . کلاس خصوصی زبان انگلیسی . تدریس خصوصی زبان انگلیسی

 

کلاس خصوصی زبان انگلیسی

هزینه دوره های IELTS و GRE

نوع دوره /کلاس

مدت دوره

شهريه/ جلسه

زمان

Pre-IELTS

35 جلسه

100000

يك ساعت و نيم

IELTS

50 جلسه

120000

يك ساعت و نيم

       

کلاس خصوصی زبان انگلیسی

هزینه سایر دوره ها

Basic

بنده بيسيك درس نميدهم!    

Intermediate

40 جلسه

60000

يك ساعت و نيم

Advanced

50 جلسه

80000

يك ساعت و نيم

هزینه های ذکر شده در جداول بالا به تومان هستند.


تدریس خصوصی زبان انگلیسی

نکاتی در مورد کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی زبان انگلیسی . استاد آیلتس . کلاس خصوصی زبان انگلیسی . تدریس خصوصی زبان انگلیسی

 1-     هزینه کلاسها بسته به نوع کلاس و سطح زبان آموزان متفاوت است. برای هر دوره  قرارداد بسته می شود و 50 درصد هزینه قرارداد را در ابتدای دوره و الباقی پس از طی نصف جلسات دریافت می شود.

2-     کلاسهای مکالمه شامل هر 4 مهارت Speaking, Listening, Writing, Reading می باشد و تاکید کلاس بیشتر بر Speaking است.

3-     هیچ گونه کلاس جلسه ای, تکدرس, شب آزمون, شب کنکور و ... برگزار نمی شود.

4-     متاسفانه برای دوره TOFEL هم هیچ گونه کلاسی برگزار نمی شود.

محل برگزاری کلاس خصوصی زبان انگلیسی

کلاسهای خصوصی مهندس جهان پارسا فقط در کرج و تهران برگزار می شوند.دریس خصوصی زبان انگلیسی . استاد آیلتس . کلاس خصوصی زبان انگلیسی . تدریس خصوصی زبان انگلیسی

 

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

پرسش و پاسخ

تفاوت کلاس خصوصی زبان مهندس پارسا با سایر کلاسها چیست؟

بنده مدت زیادی صرف تحقیق و مطالعه در حیطه طراحی سیستم های هوش مصنوعی, مغز انسان و روانشناسی نموده ام. با تغییر دیدگاه من از طراحی سیستم های هوشمند جدید به ارتقای سیستم های هوشمند فعلی, وارد حوزه آموزش زبان انگلیسی شدم. از آنجا که زبان عنصر اصلی تحول هر عامل هوشمند به شمار می آید, اولین سیستم آموزشی خویش را در حوزه تدریس زبان انگلیسی طراحی نموده و به اجرا گذاشتم. بطور خلاصه تنها تفاوت نحوه آموزشی اینجانب استفاده از اصول سیستم های سایبری و مهندسی ذهن است که مدت یادگیری زبان دوم را به طرز چشمگیری کاهش داده و کارامدی آن را افزایش می دهد.

چرا باید برای کلاس خصوصی زبان انگلیسی هزینه کرد؟

کلاسهای بسیار متنوعی در حوزه آموزش زبان انگلیسی وجود دارد, با هزینه های متنوع. آموزش هزینه نیست, سرمایه گذاری است. هرکس با تدبیر تر سرمایه گذاری کند, موفق تر است!!!

در کلاس خصوصی زبان انگلیسی چه چیز تضمین شده است؟

آموزش یک امر دو طرفه است. دیاگرام زیر یک دیاگرام بسیار معروف از شانون در زمینه انتقال و دریافت داده هاست. بنده برای کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی خود, تضمین کیفیت سمت چپ دیاگرام را می دهم. نصفه دیگر دیاگرام کاملا بر عهده زبان آموز است.

 

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

 تدریس خصوصی زبان انگلیسی . استاد آیلتس . کلاس خصوصی زبان انگلیسی . تدریس خصوصی زبان انگلیسی

آیا کلاسهای خصوصی شما مانند مطالبی که در قبل ذکر کردید پیچیده و علمی هستند؟ ( من از سختی یادگیری زبان می ترسم. )

جواب این سوال خیلی ساده است. در زندگی روزمره شما از تکنولوژی های فوق العاده پیچیده ای استفاده می کنید که شاید تا بحال هرگز به آنها دقت چندانی نکرده اید. برای مثال تلویزیون نگاه کردن و یا استفاده از موبایل. تکنولوژی های عظیمی در پشت این ابزار ها نهفته هستند. اما آیا تا بحال از استفاده کردن از این ابزارها ترسیده اید؟ پس همین حالا لذت یادگیری زبان را تجربه کنید.

کل دوره یادگیری زبان چقدر طول می کشد؟

در روشی که بنده تدریس می کنم از ABC تا IELTS ، در بدترین حالت 18 ماه طول می کشد.

آیا دوره فشرده هم دارید؟

بلی. برای افرادی که عجله دارند، دوره های فشرده تری هم وجود دارد که 6 ماه طول می کشد. اما قطعا باید زمان مناسب هم صرف شود. پیشنهاد میکنم که این مقاله را حتما بخوانید:

 

بهترین روش یادگیری لغات زبان انگلیسی

 

قطعا محدودیت حفظ لغات یک محدودیت بزرگ یا در واقع گلوگاه یادگیری زبان می باشد.

  تدریس خصوصی زبان انگلیسی . استاد آیلتس . کلاس خصوصی زبان انگلیسی . تدریس خصوصی زبان انگلیسی

 

تدریس خصوصی زبان نه تنها نیارمند دانش زبان انگلیسی بلکه مستلزم داشتن دانش کافی در مورد تکنیک های تدریس خصوصی و انفرادی است.

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
نظر شما به سامانه مدیریت ارسال شده است.
  • هیچ نظری یافت نشد