نکات مهم در تدریس خصوصی زبان انگلیسی

 افراد متفاوت دارای سلیقه, شیوه تفکر, استعداد و دیدگاههای متفاوت هستند. در یک جامعه انسانی به ندرت می توان افرادی را یافت که در بیشتر موارد دارای نقات اشتراک باشند. حتی دوقولوهای یکسان از این امر مستثنا نمی باشند. از اینروست که برنامه آموزش زبان در کلاسهای خصوصی باید متناسب با استعدادها و گرایشات زبان آموز باشد.

 کلاس خصوصی زبان انگلیسی باید کاملا پویا و متناسب با شرایط زبان آموز طراحی و برنامه ریزی شود که این امر مستلزم داشتن دانش روانشناسی و استعداد یابی توسط استاد زبان است. علی رغم اینکه زبان آموز باید دارای علاقه کافی برای یادگیری زبان باشد این وظیفه استاد است که در کلاس خصوصی زبان انگلیسی این شوق را در زبان آموز تا حد ممکن زنده نگه دارد. متاسفانه این سیستم در موسسات زبان آموزی به دلیل تعداد زیاد زبان آموزان چندان میسر نیست و استاد نمی تواند انرژی مضاعف در این مسئله بگذارد اما در یک کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد اشراف و وقت کافی برای این امر دارد. «استعدادهای متفاوت» همانطور که در مطالب قبلی هم ذکر شد در کلاسهای عمومی یک معضل محسوب می شود, اما در کلاس خصوصی زبان این گونه نیست, چراکه تمرکز آموزش بر روی یک یا دو نفر است.

..............................................تدریس خصوصی زبان انگلیسی.استاد خصوصی زبان انگلیسی.استاد IELTS.معلم زبان.***تدریس خصوصی زبان انگلیسی.استاد خصوصی زبان انگلیسی.استاد IELTS.معلم زبان...............................................

 

 برای بالا بردن سطح پویایی و جذابیت در یک کلاس خصوصی زبان انگلیسی نکات ذیل می توانند مفید باشند:

 

در کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی باید از سیستم تشویقی مناسب برای زبان آموز استفاده کرد. دقت کنید که تمام فعالیت های مغزی موجودات زنده بر اساس همین سیستم پاداش است. پس اگر خواهان تکامل هستید حتما از این روش استفاده کنید.( البته گاهی اوقات جریمه هم نتیجه مثبت دارد! )

 

با استاد خود بیرون بروید! یکی از تکنیک هایی که تاثیر بسیار زیادی می تواند بر روی زبان آموز داشته باشد تجربه بیرون رفتن با استاد و گردش در شهر است, البته به زبان انگلیسی. واقعیت این است که اکثر افراد تا مدتها از صحبت کردن به زبان انگلیسی در ملا عام خجالت می کشند و یا واهمه دارند. البته این روش زمانی مناسب است که زبان آموز به سطح خاصی از اسپیکینگ رسیده باشد. یکی دیگر از نکات مثبت این روش این است که زبان آموز نقاط ضعف لغت و اصطلاحات را در سطح شهر کاملا حس خواهید کرد. این مورد هم فقط قابل پیاده سازی در کلاسهای خصوصی زبان است.

 

وقت خود را با نگاه کردن فیلم وسریال را در کلاس خصوصی زبان تلف نکنید و در عوض از زبان آموز بخواهید که فیلم های مرجع را در زمانی خارج از کلاس خصوصی به دقت نگاه کرده و در فرصتی مناسب نکات آموزنده فیلم را صرفا مرور کنید. فیلم ها به طور ناخاسته تاثیر آموزشی خود را بر زبان آموز خواهند گذاشت.

 

علاوه بر موضوعات بالا, آشنایی با فرهنگ کشورهای انگلیسی زبان و استفاده ازجعبه ابزار لایتنردر کلاسهای خصوصی این جانب یک امر همیشگی برای بالا بردن هرچه بیشتر پویایی کلاس است.

 برای کسب اطلاعات در مورد هزینه ها و زمانهای خالی بنده برای کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی اینجا را کلیک نمایید.

..............................................تدریس خصوصی زبان انگلیسی.استاد خصوصی زبان انگلیسی.استاد IELTS.معلم زبان.***تدریس خصوصی زبان انگلیسی.استاد خصوصی زبان انگلیسی.استاد IELTS.معلم زبان...............................................

تیتر مطلب

نکان مهم در تدریس خصوصی زبان انگلیسی

کلید واژه های فارسی

تدریس خصوصی, زبان انگلیسی, استاد زبان, کلاس خصوصی

English Keyword

English, Listening, Speaking, Writing, Reading

تدریس خصوصی زبان نه تنها نیارمند دانش زبان انگلیسی بلکه مستلزم داشتن دانش کافی در مورد تکنیک های تدریس خصوصی و انفرادی است.

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
نظر شما به سامانه مدیریت ارسال شده است.
  • هیچ نظری یافت نشد