چرا باید زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

امروزه با رشد روز افزون وسایل ارتباط جمعی مرزها و فاصله های جغرافیایی دیگر مفهوم چندانی نداشته و هر انسانی در هر نقطه از جهان تنها با فشردن چند دکمه می تواند با فرد دیگری در تماس باشد. اما با تمام این اوصاف تکنولوژی بشری هنوز نتوانسته بر تفاوت فرهنگ ها و زبانها غلبه کند؛ لذاست که هر فردی که علاقمند به ارتباط جهانی است, نیازمند آموختن یک زبان رسمی مشترک است. زبان انگلیسی به عنوان زبان مشترک بین المللی یکی از پرکاربرد ترین زبانها در عرصه های مختلف می باشد.

..............................................تدریس خصوصی زبان انگلیسی.استاد خصوصی زبان انگلیسی.استاد IELTS.معلم زبان.***تدریس خصوصی زبان انگلیسی.استاد خصوصی زبان انگلیسی.استاد IELTS.معلم زبان...............................................

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

 

کودکان توانایی بسیار بالایی در یادگیری زبان دارند و هر کودک می تواند بسته به شرایط حداکثر 5 زبان را همزمان فرا بگیرد اما فرآیند زبان آموزی پروسه ای پیچیده و زمانگیر است. با رشد سن این فرآیند تحت تاثیر قرار گرفته و از سرعت زبان آموزی کاسته می شود.

یادگیری زبان در موسسات زبان آموزی دارای مزایا و معایب خاصی است. از مزایای این موسسات می توان به یادگیری جمعی, استفاده از دانش دیگران و آشنایی با دیدگاههای مختلف نام برد که هر کدام از این فاکتور ها به نوبه خود تاثیر بسزایی در یادگیری زبان دارد. ولی در بخش منفی باید به نکات زیر اشاره کرد:

سرعت زبان آموزی در موسسات زبان پایین بوده و شما برای گرفتن یک مدرک معتبر بین المللی حد اقل باید 3 سال وقت صرف کنید! این یک واقعیت انکار ناپذیر است. پس هرگزفریب وعده زبان آموزی  3 ماهه, 6 ماهه و ... را نخورید.

رده بندی افراد با استعدادها, سطوح و سنین متفاوت در یک کلاس یکی دیگر از معضلات موسسات زبان آموزی است. همین امر یکی دیگر از دلایل کاسته شدن سرعت زبان آموزی و سرد شدن علاقه در زبان آموزان است.

به دلیل ساختار موسسات زبان آموزی, اساتید مجبور به رعایت سیلابس هاو شیوه نامه موسسه بوده و نمی توانند انعطاف خاصی در شیوه های تدریس داشته باشند.

هستند در این میان افرادی که نیاز به یادگیری فوری زبان انگلیسی دارند. بهترین روش برای این افراد استفاده از روش تدریس خصوصی است. تدریس خصوصی زبان دارای مزایای ویژه ای است که از جمله مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در تدریس خصوصی زبان, تمرکز آموزش بر روی یک زبان آموز است. همین امر تاثیر به سزایی در بالا بردن کیفیت و سرعت آموزش دارد.

در تدریس خصوصی زبان, استاد می تواند بر اساس نکات ضعف و فدرت زبان آموز برنامه ریزی نموده و لذا این روش از انعطاف بالایی برخوردار است.

افراد پر مشغله می توانند ساعت و روزهای کلاسهای خصوصی زبان را می توان طبق برنامه های خود مرتب نمایند.

عدم نیاز به رفت و آمد در شیوه تدریس خصوصی زمانهای بسیاری را برای زبان آموز حفظ می کند.

..............................................تدریس خصوصی زبان انگلیسی.استاد خصوصی زبان انگلیسی.استاد IELTS.معلم زبان.***تدریس خصوصی زبان انگلیسی.استاد خصوصی زبان انگلیسی.استاد IELTS.معلم زبان...............................................


تیتر مطلب

چرا باید زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟

کلید واژه های فارسی

تدریس خصوصی, زبان انگلیسی, استاد زبان, کلاس خصوصی

English Keyword

English, Listening, Speaking, Writing, Reading

تدریس خصوصی زبان نه تنها نیارمند دانش زبان انگلیسی بلکه مستلزم داشتن دانش کافی در مورد تکنیک های تدریس خصوصی و انفرادی است.

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
نظر شما به سامانه مدیریت ارسال شده است.
  • هیچ نظری یافت نشد